Hakkımızda

 
Bir aile şirketi olan BaktarTarım ; 1988 yılında  şirket kurucumuz tarafından kuru kayısı toptan ve perakende ticaretiyle sektöre girmiştir.
 
2000 li yılların başına kuru kayısının yanı sıra taze kayısı ihracat tedarikçisi olarak ticari faaliyetlerine devam etmiştir ve 2010 yılında kurumsallaşarak BAKTAR TARIM ÜRÜNLERİ LTD ŞTİ’ni kurmuştur.
 
Malatya merkezde bulunan 12.000 m2 alana kurulu 3.000m2 işletme alanı ve 1.000m2 soğuk hava depoları ile yıllık 1500 ila 2000 ton arası taze kayısı ve 3000 ila 4000 ton arası kuru kayısı ihracatı yapmaktadır.
 
Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler Taze Kayısıda; Almanya,İngiltere,İsviçre,Malezya,dubai… 
 
Kuru kayısıda; Avrupa birliği ulkeleri, A.B.D,Kanada,Brezilya,Ukrayna,Rusya,Belarus,Cezayir,Suudi Arabistan ve dünyanın birçok ülkesine ürünlerimizi kaliteli,sağlıklı,zamanında,güvenilir bir şekilde müşteri memnuniyetiyle kaliteden ödün vermeden,doğallığı teknolojiyle buluşturarak sunmaktayız.
 
VİZYONUMUZ
 
Güvenilir gıdanın her geçen gün daha önemli olduğu dünyamızda, ürünlerimizin ulaştığı her bireyin  güvenilir gıda tüketmesini sağlamak, Kaliteden ve sağlıklı ürünlerimizden ödün vermeden markamızı hergeçen gün daha yukarlara taşımak için hertürlü yeniliğe ve işbirliğine açık olan bir firma olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
 
Dünya kayısı üretiminin % 85- 90’lık kısmını tek başına karşılayan ülkemizden geçmişten günümüze kadar taşınmış lezzetimizi, geleneksel üretim şekillerini bozmadan,doğal yöntemleri teknoloji ile buluşturarak üretmek; ulusal ve uluslararası platformda hergeçen gün kalitemizi,ürünümüzü ve markamızı tanıtmaktır.
 

Hızlı Menü

güncel haber
dövüş oyunları
malatya peyzaj
E-Katalog z